Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet, w tym roku zorganizowano specjalny konkurs. Było to nie tylko wyjątkowe wydarzenie, ale także doskonała okazja do integracji i świętowania roli kobiet w społeczeństwie.

Wychowawczyni każdej klasy odpowiadała na serię pytań, korzystając z tabletów: liczył się czas i poprawność odpowiedzi. Pytania dotyczyły historii, osiągnięć i ważnych postaci związanych z walką o prawa kobiet oraz ich wkładu w różne dziedziny życia. Była to doskonała okazja do nauki i zabawy jednocześnie.

Nie zabrakło również nagród! Dla zwycięskiej klasy czekały słodycze, które miały dodatkowo umilić ten wyjątkowy dzień.

Nasze Panie wykazały się nie tylko wiedzą, ale także entuzjazmem i zaangażowaniem w konkurs. To było niezapomniane wydarzenie, które podkreśliło znaczenie równości i szacunku dla kobiet w naszej społeczności szkolnej.

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom, nauczycielkom oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia. Niech Dzień Kobiet będzie dla nas wszystkich okazją do refleksji nad równością i szacunkiem dla wszystkich kobiet na świecie.

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kobiet przeprowadził, jak co roku sondę na najsympatyczniejszą dziewczynę w naszej szkole. Pierwsze miejsce zdobyła Julia Kazimierz z klasy VII. Chłopcy wyróżnili również: Aleksandrę Adamczyk kl. IV, Polę Staniszewską kl. V i Gabrielę Wójtowicz z kl. III. Wszystkim dziewczynom serdecznie gratulujemy i składamy najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich dziewcząt i Pań w naszej szkole.