Osiągnięcia uczniów


21 czerwca 2023 r.  w GOKiS w Czerminie odbyło się uroczyste spotkanie uczniów klas 4-8 uczących się w  szkołach prowadzonych przez Gminę Czermin, którzy uzyskali średnią 5,2 i wyższą oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowanie lub osiągnęli wysokie wyniki w konkursach na szczeblu powiatowym i wyższym w roku szkolnym 2022/2023. Uczniowi Ci zostali nagrodzenia za swoje osiągnięcia edukacyjne, otrzymali pamiątkowe dyplomy i statuetki. W gronie wyróżnionych są też uczniowie naszej szkoły. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Nagrodzeni uczniowie:

Łucja Wiącek kl.4

Julia Rajtar kl.5

Justyna Rajtar kl.5

Wiktoria Działowska kl.5

Julia Kazimierz kl.6

Jan Borowiec kl.7

Kacper Wójtowicz kl.7

Zuzanna Furdyna kl.8


Miło jest nam poinformować o wspaniałych sukcesach uczniów naszej szkoły, którzy pomimo trudnych czasów spowodowanych pandemią i nauką online rozwijają swoje zainteresowania i pogłębiają wiedzę historyczną.

Uczeń klasy VII – Bartosz Urbanek – został laureatem XXVI edycji Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514. od Cedyni do Orszy”.  Składamy Bartoszowi serdeczne gratulacje i podziwiamy za wytrwałość.

            Słowa uznania i gratulacje należą się również Zuzannie Duszkiewicz i Magdalenie Ćwięce z klasy VII, które uczestniczyły w V edycji konkursu wiedzy historycznej „Od unii lubelskiej do Unii Europejskiej” pod hasłem: „Zjednoczeni w różnorodności – Wszyscy ludzie są braćmi”. Magdalena została finalistką, a Zuzanna laureatką z II lokatą.

            Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: mgr Janina Zięba