SUKCESY W KONKURSACH GMINNYCH

Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów i przedszkolaków w gminnych konkursach muzycznych i plastycznych.

W dniu Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Złoty Mikrofon”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury w Czerminie, naszą placówkę – reprezentowała najliczniejsza grupa uczestników. W wydarzeniu wzięło udział aż 15 dzieci z naszej szkoły i oddziału przedszkolnego.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych i dostarczył wszystkim wielu muzycznych emocji oraz niezapomnianych wrażeń. Szczególne powody do dumy mamy w najmłodszej kategorii wiekowej, gdzie dzieci z Grupy Małego Odkrywcy odniosły ogromny sukces:

I miejsce zajęła Anna Obara

II miejsce zdobyła Nadia Majocha

III miejsce wyśpiewał Oskar Polak

W starszej kategorii zwycięskie I miejsce zdobyła również reprezentantka naszej szkoły – Roksana Borońska.

Dużym sukcesem zakończył się również udział dzieci w konkursie plastycznym „Czermin widziany oczami dziecka”. W kategorii wiekowej 4–6 lat laureatkami zostały:

  • Laura Szafraniec – II miejsce,
  • Nadia Majocha – III miejsce.

Natomiast w kategorii wiekowej 7–11 lat ogromny sukces odniósł Bartosz Rugała z klasy IV, zdobywając I miejsce.

Kolejne wyróżnienie zdobyła uczennica klasy V – Zofia Działowska, która w konkursie plastycznym „Jasny umysł” zajęła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom konkursów. Jesteśmy dumni z ich talentów, kreatywności oraz zaangażowania w rozwijanie swoich pasji. Życzymy dalszych sukcesów i kolejnych osiągnięć!