Dzień Dziecka

“Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

           Tego dnia uśmiech nie schodził z twarzy dzieci tych małych i tych całkiem dużych.  Dzień Dziecka w naszej szkole był długo oczekiwanym spotkaniem , zabawą, integracją.  Tegoroczne święto dzieci upłynęło pod hasłem „Smacznie i zdrowo”. Każda klasa przygotowała zdrowe przekąski  – koreczki warzywne i owocowe, sałatka, ciastka owsiane powstały podczas pierwszej godziny spotkania uczniów z wychowawcami. Potem nastąpiła degustacja przygotowanych smakołyków. Na uczniów czekała jeszcze moc atrakcji. Wspólne zabawy, tańce, robienie baniek mydlanych, dmuchana zjeżdżalnia, własnoręcznie wykonane „rakiety” czy hawajska foto-budka..Wszyscy spisali się na medal.

Szczególne podziękowania kierujemy do firmy Euro-Eko i Froneri z Mielca oraz do pana Waldemara Solorza – właściciela sklepu przemysłowo- spożywczego w Otałęży, dzięki którym wszystkie atrakcje dzisiejszego dnia mogły dojść do skutku.

         Na medal spisali się również rodzice, dzięki którym Dzień Dziecka w naszej szkole był naprawdę ciekawy. Dziękujemy Radzie Rodziców za dzisiejszą , wspaniałą zabawę!