Z radością informujemy, że w ramach zawartego porozumienia uczniowie naszej szkoły zostali objęcie bezpłatną opieką stomatologiczną.
Celem programu jest:
– zapobieganie próchnicy u młodych pacjentów,
– edukacja dzieci i młodzieży w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej,
– wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych dzięki regularnym profilaktycznym badaniom stomatologicznym.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi założeniami programu na załączonych ulotkach.
