Bezpłatna opieka stomatologiczna dla uczniów naszej szkoły

Z radością informujemy, że w ramach zawartego porozumienia uczniowie naszej szkoły zostali objęcie bezpłatną opieką stomatologiczną.

Celem programu jest:

– zapobieganie próchnicy u młodych pacjentów,

– edukacja dzieci i młodzieży w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej,

– wczesne wykrywanie problemów zdrowotnych dzięki regularnym profilaktycznym badaniom stomatologicznym.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi założeniami programu na załączonych ulotkach.

Krta badań Agenci Uśmiechu

Informacja dla rodziców w Szczucin

Harmonogram gabinetu Szczucin