DZIEŃ RODZINY W NASZEJ SZKOLE

Bliskie relacje z rodziną to ważny element szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas. Dlatego Dzień Rodziny jest ważnym świętem w naszej szkole. Chcemy, aby dzieci mogły spędzić go z bliskimi, cieszyć się ich obecnością i tworzyć piękne wspomnienia.
W tym roku Dzień Rodziny obchodziliśmy dwa dni. 03.06 odbył się Dzień Sportu. Zorganizowane zostały gry i zabawy sportowe dla wszystkich uczniów, zagadki, konkursy, zabawy na dmuchańcach oraz słodki poczęstunek od Rady Rodziców.

8 czerwca 2024r. odbył się Piknik Rodzinny. Wydarzenie rozpoczęło się występami artystycznymi najmłodszych uczniów. Następnie uczniowie wraz z rodzicami udali się na boisko szkolne, gdzie czekało na nich wiele atrakcji, zapewnionych przez Radę Rodziców: wata cukrowa, kiełbaski z grila, popcorn, zabawy i konkursy na świeżym powietrzu pod kierunkiem animatora. Zakończeniem dnia była wspólna dyskoteka pod chmurką.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za obecność i zaangażowanie. Dziękujemy Państwu za wspólne świętowanie i radosny czas spędzony razem.